Building Better Days
“Hoe was je dag?” Talloze keren stellen we die vraag of wordt ons die vraag gesteld. Voor iedereen is belangrijk wat we hebben gedaan en hoe we ons daarbij voelden.
Soms hebben we hele goede dagen, soms ook gewone dagen of zelfs slechte dagen. Af en toe zijn er ook dagen om nooit meer te vergeten. Dat geldt voor u als opdrachtgever, ontwerper, architect, ingenieur, adviseur of aannemer. Maar het geldt ook voor alle mensen die werken, wonen of verblijven in de gebouwen die u ooit bouwde of ontwierp.
Het is onze aangeboren menselijke natuur om te streven naar meer betere dagen. Als Cembrit zien we het als onze missie om het leven beter te maken, zowel voor onze klanten als voor onze partners, collega's en stakeholders. We willen ons daarin zowel professioneel als persoonlijk onderscheiden.
Dit is gemakkelijker gezegd dan gedaan. Het vereist toewijding van een ieder van ons om dit waar te maken. Maar als we daarvoor gaan, zijn we een organisatie die uitmunt in de productie en in klanttevredenheid, en dat niet omdat anderen het nu eenmaal van ons verwachten, maar omdat het in ons DNA is ingebouwd.
Wij zijn buitengewone bouwers. Laten we daarom samen bouwen aan een mooie toekomst, met veel mooie dagen. Vandaar ons motto: Building Better Days.